Σελάς Ηράκλειο

<<

djdillan

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
Γιάννης

Μοτοσυκλέτα:
RD 350 LC
TZR 250 3MA
TDR 250
MBX 125
TZR 125 1987
LEAD 50 NH

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 33

Εγγραφή:
22/05/12, 12:57

Δημοσίευση 22/05/12, 22:09

#16

Σελάς Ηράκλειο

MANU KTM950 έγραψε:μαγκες για καλη και φτηνη δουλεια υπαρχει ενας ταπετσερης στον μονοδρομο που μπαινει απο την Θερισου και βγαινει στην μικρη πλατεια πανω απο το σταδιο αντιθετα δηλ απο την μιχαηλ αρχαγγελου.
Εγω εκει εχω φτιαξει δυο σελλες για το σκουτερ της κ.Τζενης (τις ρυμαξαν οι γατες της γειτονιας) με 15 ευρω και δουλεια σουπερ οποτε Μιχαλη αν του πεις τι θελεις ειναι σιγουρο οτι θα σε φτιαξει ο τυπος.
Εκει επισης εφτιαξα τα παντα για το σκαφος και εγιναν μπιμπελο με 120 ευρω.
Χαρακτηριστικο ειναι οτι μεσα στο μαγαζι εχει εναν σκαραβαιο που τον φτιαχνει σιγα σιγα αν και απ ότι ξερω δεν υπαρχει αλλος στην περιοχη.
Επισης ο τυπος λατρευει τις κλασικες μοτοσικλετες και εχει και ο ιδιος καποιες (θα δειτε φωτο στο μαγαζι).


Και εγώ του έχω πάει 2 σέλες ,ο Ανθρωπος είναι πολύ επαγγελματιας και μαστορας
Υπαρχει βεβαια και ο Ηρακλης ο Κωστάκης απέναντι στο στενό στο ινερκλινικ
που δουλευει και αυτος με πολυ μερακι για τις μοτο ,με πολυ καλα σχεδια για κατι διαφορετικο.
2stroke ,γτ εδώ στην Κρήτη,ξέρουμε από καλό λάδι!!
<<

MANU KTM950

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
Νεκτάριος

Μοτοσυκλέτα:
KTM 950 ADVENTURE 2004
KTM 250 EXC 2008
KTM LC4 640 Prestige 2003

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 1484

Εγγραφή:
15/05/11, 23:46

Δημοσίευση 23/05/12, 12:03

#17

Σελάς Ηράκλειο

djdillan έγραψε:
MANU KTM950 έγραψε:μαγκες για καλη και φτηνη δουλεια υπαρχει ενας ταπετσερης στον μονοδρομο που μπαινει απο την Θερισου και βγαινει στην μικρη πλατεια πανω απο το σταδιο αντιθετα δηλ απο την μιχαηλ αρχαγγελου.
Εγω εκει εχω φτιαξει δυο σελλες για το σκουτερ της κ.Τζενης (τις ρυμαξαν οι γατες της γειτονιας) με 15 ευρω και δουλεια σουπερ οποτε Μιχαλη αν του πεις τι θελεις ειναι σιγουρο οτι θα σε φτιαξει ο τυπος.
Εκει επισης εφτιαξα τα παντα για το σκαφος και εγιναν μπιμπελο με 120 ευρω.
Χαρακτηριστικο ειναι οτι μεσα στο μαγαζι εχει εναν σκαραβαιο που τον φτιαχνει σιγα σιγα αν και απ ότι ξερω δεν υπαρχει αλλος στην περιοχη.
Επισης ο τυπος λατρευει τις κλασικες μοτοσικλετες και εχει και ο ιδιος καποιες (θα δειτε φωτο στο μαγαζι).


Και εγώ του έχω πάει 2 σέλες ,ο Ανθρωπος είναι πολύ επαγγελματιας και μαστορας
Υπαρχει βεβαια και ο Ηρακλης ο Κωστάκης απέναντι στο στενό στο ινερκλινικ
που δουλευει και αυτος με πολυ μερακι για τις μοτο ,με πολυ καλα σχεδια για κατι διαφορετικο.

Συμφωνω και επαυξανω και για τους δυο.....καλα παιδια και σωστη δουλεια
CHOOSE YOUR LEVEL.........THE WORLD IS ORANGE
<<

Shazam

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
Νίκος

Μοτοσυκλέτα:
MT 09 Tracer

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 2

Εγγραφή:
28/05/16, 11:52

Δημοσίευση 04/06/16, 12:13

#18

Σελάς Ηράκλειο

Καλημέρααa!
Μου είχαν προτείνει στην Yamaha, στου Μωραiτη στην Αντιστάσεως, για πατέντα της εργοστασιακής ή της aftermarket για το Tracer !
Από 50-100 ευρώ αν θυμάμαι καλά, την πας, την στέλνουν Αθήνα και αναλαμβάνουν από αλλαγή υφάσματος μέχρι να την γεμίσουν με άλλο υλικό, κλπ κλπ.
Έχουν στείλει εκεί σέλεq για TDM, Tenere, Tracer (o κάτοχος του Tracer είναι γνωστός και είχε μείνει ευχαριστημένος!) οπότε κάνε και εκεί μια ερώτηση η πες τους να σε φέρουν σε επαφή με το κατάστημα αυτό, στην Αθήνα !
:thumbsup:
Προηγούμενη

Επιστροφή στο Εξοπλισμός μοτοσυκλέτας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δημ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software. Παραμετροποίηση για τον ΣΥ.ΜΟ.ΣΚΑ: Γιάννης Παρασύρης.
Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com