ΕΡΧΕΤΑΙ-ΕΡΧΕΤΑΙ ......σιγα σιγα.

<<

manos13

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
manos

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 1251

Εγγραφή:
30/10/11, 14:21

Δημοσίευση 20/07/12, 18:28

#31

ΕΡΧΕΤΑΙ-ΕΡΧΕΤΑΙ ......σιγα σιγα.

οκ και επειδη το βαρεθηκα το θεμα για πες μου ρε το nuda ειναι μαμα η τσιτα για να τρεξει αγωνα???γιατι προσπαθεις και συγκρινεις το nuda τσιτα και το 800 εργοστασιο....παρε χαμπαρι δηλαδη τι λες....συνεχισε το κραξιμο αλλα τουλαχιστον παρε δυο μηχανακια η εργοστασιο η ετοιμα για αγωνα...αποφασησε για να καταλαβω τι κραζεις....εκτος δηλαδη αν το nuda που βλεπεις στο βιντεο που ανεβασες το βλεπεις μαμα.....να δω τι αλλο θα ακουσω ρε
Τελευταία επεξεργασία από manos13 και 20/07/12, 19:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
<<

manos13

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
manos

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 1251

Εγγραφή:
30/10/11, 14:21

Δημοσίευση 20/07/12, 19:22

#32

ΕΡΧΕΤΑΙ-ΕΡΧΕΤΑΙ ......σιγα σιγα.

οσο για την τιμη το κανω ξεκαθαρο....αν εκανε 9000 ευρω με αυτα που προσφερει το 800 θα ηταν πολυ καλο για τα λευτα του και θα ειχες το περιθωριο βελτιώσεις με καποα χρηματα στο θεμα αναρτησης που κατα την αποψη μου υστερη . στα 11000 ευρω που ειναι τωρα ειναι ακριβη αγορα για αυτα που προσφερει. οταν λοιπον το nuda βγει στην αγορα χωρις ολα τα καλουδια που βλεπω στο συγκεκριμενο βιντεο αλλα σαφως με λιγοτερα αν η τιμη του ειναι στις τιμες που λεω απο οτι φανταζομαι στα ματια μου θα ειναι απαραδεκτο,ασχετα με το προφιλ της καθε εταιριας και τι θελει να πλασαρει.....το μονο που ευχομαι για το nuda ειναι να εχει αρκετα καλο μοτερ και να μην σε ξενερωσει οπως για παραδειγμα κατι 990 που σου θυμιζουν transalp.....και ελπιζω να καταλαβες τι θελω να πω
Προηγούμενη

Επιστροφή στο Νέα μοντέλα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δημ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software. Παραμετροποίηση για τον ΣΥ.ΜΟ.ΣΚΑ: Γιάννης Παρασύρης.
Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com