2ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΡΗΤΗΣ

<<

tiflaeisai

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
Γιάννης

Μοτοσυκλέτα:
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ RMX

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 346

Εγγραφή:
18/03/12, 22:48

Δημοσίευση 22/05/12, 21:03

#121

2ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΡΗΤΗΣ

Ναι καλό παιδί και ο Μάνος, καλά παιδιά όλοι!

Προσωπικά διαβάζοντας αυτά που έγραψε σκέφτηκα και τη δική μου περίπτωση. Μια-δυο βόλτες, ένα φιλικό εντούρο και πολύ καλή και ζεστή παρέα! Και είμαι 1 μήνα εδώ ρε π... μου!
Άσχετα αν στο ΥΓ2 του Μάνου, οι 24 από τις 48 λέξεις @#$%^& ήταν και για μένα! Νεκτάριε respect!
(φαντάζομαι θα ακουγόταν κάτι σε 'γ...μ$Ρ%Τ^ τυφλα την π#$%^ μεσα τυφλα#$%^&* ........')
Γουστάρω ΣΥΜΟΣΚΑ, γουστάρω παρεάκι! και γουστάρω και 3ο ΦΙΛΙΚΟ ΕΝΤΟΥΡΟ ΚΡΗΤΗΣ!

Τώρα, λεπτομέρειες του στυλ ΄πήρε ktm και έχει και bmw' δεν μου κάνουν διαφορά... υπάρχουν άλλα πιο σοβαρά θέματα για να κρίνεις ένα άνθρωπο (πχ. αν είναι 2Τ το μηχανάκι του ή 4Τ) :P :P :P :P

Γαμώ τα παρεάκια είστε όλοι ρε παίδες! Και σας ξέρω και λίγο, και δεν είμαι και από δω!
Respect για την οργάνωση, respect για την παρέα, respect για το φόρουμ και το σύλλογο...

:beer: :beer: :beer: :beer:
<<

nikosp

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
Νίκος

Μοτοσυκλέτα:
dominator 650,

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 1117

Εγγραφή:
13/05/11, 21:40

Δημοσίευση 22/05/12, 21:13

#122

2ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΡΗΤΗΣ

Τώρα, λεπτομέρειες του στυλ ΄πήρε ktm και έχει και bmw' δεν μου κάνουν διαφορά... υπάρχουν άλλα πιο σοβαρά θέματα για να κρίνεις ένα άνθρωπο (πχ. αν είναι 2Τ το μηχανάκι του ή 4Τ)


ευχαριστω για την διορθωση :clap: :clap: ,,,πολυ σωστος
<<

MikeG

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
Mike

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 36

Εγγραφή:
15/03/12, 20:09

Δημοσίευση 22/05/12, 21:18

#123

2ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΡΗΤΗΣ

Ωραία λέμε! Πάμε για άλλα τώρα, καλύτερα!


:beer: :beer:


υ.γ Ρε παιδιά μια παρατήρηση από τη πλευρά μου. Αφορά γενικότερα το forum να το πω. Είναι κρίμα που thread σαν αυτά εδώ, υπάρχουν μόνο σε αυτό το forum & όχι σε άλλα μεγαλύτερα Πανελλαδικά, ώστε να δει όλος ο κόσμος ότι κάτι κινείται εδώ & γιατί όχι να κατέβει κάποτε εδώ. Εξάλλου αφού από ότι έχω καταλάβει σχεδόν όλοι βρίσκεστε πολύ συχνά από κοντά & τα συζητάτε δεν υπάρχει τόσο ανάγκη να τα λέτε και εδώ μέσα. Ενώ αν τα λέγατε και κάπου, με αρκετό κόσμο, ίσως θα ήταν πιο ενδιαφέρον, ακούγοντας περισσότερες απόψεις. Απλά έγραψα τη σκέψη μου & δε θέλω κανείς να το πάρει στραβά.
<<

MANU KTM950

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
Νεκτάριος

Μοτοσυκλέτα:
KTM 950 ADVENTURE 2004
KTM 250 EXC 2008
KTM LC4 640 Prestige 2003

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 1484

Εγγραφή:
15/05/11, 23:46

Δημοσίευση 22/05/12, 21:42

#124

2ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΡΗΤΗΣ

tiflaeisai έγραψε:Ναι καλό παιδί και ο Μάνος, καλά παιδιά όλοι!

Προσωπικά διαβάζοντας αυτά που έγραψε σκέφτηκα και τη δική μου περίπτωση. Μια-δυο βόλτες, ένα φιλικό εντούρο και πολύ καλή και ζεστή παρέα! Και είμαι 1 μήνα εδώ ρε π... μου!
Άσχετα αν στο ΥΓ2 του Μάνου, οι 24 από τις 48 λέξεις @#$%^& ήταν και για μένα! Νεκτάριε respect!
(φαντάζομαι θα ακουγόταν κάτι σε 'γ...μ$Ρ%Τ^ τυφλα την π#$%^ μεσα τυφλα#$%^&* ........')
Γουστάρω ΣΥΜΟΣΚΑ, γουστάρω παρεάκι! και γουστάρω και 3ο ΦΙΛΙΚΟ ΕΝΤΟΥΡΟ ΚΡΗΤΗΣ!

Τώρα, λεπτομέρειες του στυλ ΄πήρε ktm και έχει και bmw' δεν μου κάνουν διαφορά... υπάρχουν άλλα πιο σοβαρά θέματα για να κρίνεις ένα άνθρωπο (πχ. αν είναι 2Τ το μηχανάκι του ή 4Τ) :P :P :P :P

Γαμώ τα παρεάκια είστε όλοι ρε παίδες! Και σας ξέρω και λίγο, και δεν είμαι και από δω!
Respect για την οργάνωση, respect για την παρέα, respect για το φόρουμ και το σύλλογο...

:beer: :beer: :beer: :beer:


ΟΧΙ ΟΧΙ ρε Γιαννη μαλλον με παρεξηγησες......καμια σχεση με σενα και με κανενα δηλ...... απλα να εχει προβλημα το μοτοσακο και να μην το λες και να συνεχιζεις.....γιατι ρε πρωταθλημα ηταν ή αγωνας???.
Πες ρε φιλε σε καποιο ΣΕΔ οτι το μηχανακι δεν παιρνει μπροστα και γυρναω στο χωριο και οχι να το τραβαμε μεσα απο το ποταμι με σχοινια και αυτο γιατι απ' οτι εμαθα προβληματα ειχε απο πριν την Αγκαραθο ....... ε ελεος δεν εχω δικιο ρε φιλε????
Ετσι και αλλιως ζηταω συγνωμη που φωναζα αλλα στα νευρα του κανεις καμια φορα...... καταλαβαινεις αλλα οχι για σενα ρε (εσενα εξαλου ουτε σε τραβηξε κανεις ουτε σε σηκωσε και εχασες και τι τελευταιο ΣΕΔ)......RESPECT.
CHOOSE YOUR LEVEL.........THE WORLD IS ORANGE
<<

advnick

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
Νίκος

Μοτοσυκλέτα:
KTM ADVENTURE 640

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 603

Εγγραφή:
14/06/11, 12:57

Δημοσίευση 22/05/12, 22:21

#125

2ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΡΗΤΗΣ

Παιδια, την ωρα της εντασης, ολα αυτα ειναι λογικα. Δεν αφορουν, πιστευω, κανεναν προσωπικα. Ας δωσουμε "ιδιαιτερη" προσοχη στον Μανο. ^_^ ^_^ Θα τον "αναλαβει" προσωπικα ο Νεκταριος!!!!!!!!! :lol :lol :lol Μανο, πλακα κανω. Αψογος ρε φιλε!!!!!!!!!! :clap: :clap: :clap: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Επισης, να υπενθυμισω στα μελη του συλλογου, οτι καλο ειναι να βοηθαμε ολοι στις εκδηλωσεις του συλλογου. Να μην "τρεχουν" παντα, μονο 7-8 ατομα.
Τελευταία επεξεργασία από advnick και 22/05/12, 22:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
<<

tiflaeisai

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
Γιάννης

Μοτοσυκλέτα:
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ RMX

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 346

Εγγραφή:
18/03/12, 22:48

Δημοσίευση 22/05/12, 22:37

#126

2ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΡΗΤΗΣ

Ναι ρε παίδες, και γω για χαβαλέ το γράφω. Νεκτάριε καμία σχέση, ίσα ίσα που χαβαλεδιάζαμε με το Νίκο για το όλο σκηνικό!

Όπως είπα και πριν, ήταν γαμώ τις φάσεις! Έμαθα και κάποια πράγματα!

Αυτό ήταν το θέμα. Γαμώ τις βόλτες, μάθαμε, γελάσαμε και χλαπακιάσαμε...

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

ΥΓ. Νίκο (advnick) μην πεις τι κουβεντιάζαμε όταν περιμέναμε πάνω από το αμπέλι.... ^_^ ^_^ ^_^ ^_^
<<

advnick

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
Νίκος

Μοτοσυκλέτα:
KTM ADVENTURE 640

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 603

Εγγραφή:
14/06/11, 12:57

Δημοσίευση 22/05/12, 22:39

#127

2ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΡΗΤΗΣ

tiflaeisai έγραψε:Ναι ρε παίδες, και γω για χαβαλέ το γράφω. Νεκτάριε καμία σχέση, ίσα ίσα που χαβαλεδιάζαμε με το Νίκο για το όλο σκηνικό!

Όπως είπα και πριν, ήταν γαμώ τις φάσεις! Έμαθα και κάποια πράγματα!

Αυτό ήταν το θέμα. Γαμώ τις βόλτες, μάθαμε, γελάσαμε και χλαπακιάσαμε...

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

ΥΓ. Νίκο (advnick) μην πεις τι κουβεντιάζαμε όταν περιμέναμε πάνω από το αμπέλι.... ^_^ ^_^ ^_^ ^_^

Δεν ειμαι μαρτυριαρης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ^_^ ^_^ ^_^ ^_^
<<

tiflaeisai

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
Γιάννης

Μοτοσυκλέτα:
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ RMX

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 346

Εγγραφή:
18/03/12, 22:48

Δημοσίευση 22/05/12, 22:40

#128

2ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΡΗΤΗΣ

Έλα έλα, ηρεμία τώρα! Σκάει βίντεο από Μάνο... το νιώθω το νιώθω να έρχετε!

I am coming babe i am coming!
<<

manos13

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
manos

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 1251

Εγγραφή:
30/10/11, 14:21

Δημοσίευση 22/05/12, 22:42

#129

2ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΡΗΤΗΣ

δυο λεπτα σας αφησα και αρχισατε παλι....... ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ .....αντε δειτε κανενα βιντεο να χαλαρώσετε λιγο.... :hot: :hot: :hot:


www.youtube.com Video from : www.youtube.com
<<

P@vlos.B

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
Παύλος

Μοτοσυκλέτα:
ΚΤΜ 690 E '08
KTM EXC 250 '06

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 511

Εγγραφή:
21/04/12, 15:58

Δημοσίευση 22/05/12, 23:31

#130

2ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΡΗΤΗΣ

manos13 έγραψε:δυο λεπτα σας αφησα και αρχισατε παλι....... ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ .....αντε δειτε κανενα βιντεο να χαλαρώσετε λιγο.... :hot: :hot: :hot:



Δώσε άρτον και θεάματα στο λαό Μάνο :popcorn: :popcorn: !!! Αλλιώς θα ξεσηκωθούμε! :D :D
Η ιδιοφυΐα έχει τα όρια της, η βλακεία δεν έχει τέτοια κολλήματα...
<<

enkefalos

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
Σπύρος

Μοτοσυκλέτα:
KTM 520 EXC
KTM 950 ADVENTURE
ETV 1000 CAPONORD

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 230

Εγγραφή:
08/06/11, 00:08

Δημοσίευση 23/05/12, 00:08

#131

2ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΡΗΤΗΣ

καραφλα μόλις βγει και το δικό σου 520 στο βουνό θα σου κάνω 2 ταχύρυθμα μαθήματα περί οδήγησης 520 και μετά θα κάνουμε δίδυμο που θα πυροβολάει
κατι 2T ΛΑΔΩΤΗΡΙΑ :D :D
<<

Giorgosevox

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
Γιώργος Παπαδάκης

Μοτοσυκλέτα:
YAMAHA TTR-250
ΚYMCO AGILITY 150

Τοποθεσία: Ηράκλειο (οχι παντα!!!)

Δημοσιεύσεις: 37

Εγγραφή:
20/08/11, 11:33

Δημοσίευση 23/05/12, 00:12

#132

2ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΡΗΤΗΣ

enkefalos έγραψε:καραφλα μόλις βγει και το δικό σου 520 στο βουνό θα σου κάνω 2 ταχύρυθμα μαθήματα περί οδήγησης 520 και μετά θα κάνουμε δίδυμο που θα πυροβολάει
κατι 2T ΛΑΔΩΤΗΡΙΑ :D :D


Νατες οι δηλωσεις~~~!!!!!!!! μουχαχαχαχαχχαχα!!!!!!! 8-| 8-| 8-| 8-|
Just Extreme Sport's....because football,basketball,voleyball,tennis and golf requries only one Ball.
http://www.youtube.com/watch?v=ng5pyyu5H74
<<

yns

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
Γιάννης

Μοτοσυκλέτα:
Honda - CRF1100L
Honda - Dominator 650
Royal Enfield - Himalayan

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 2408

Εγγραφή:
23/04/11, 00:40

Δημοσίευση 23/05/12, 00:18

#133

2ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΡΗΤΗΣ

manos13 έγραψε:20 Μάιου 2012... 2ο φιλικό enduro Κρήτης....
βρεθήκαμε στο Σκαλανι περίπου στης 9 το πρωί και το μόνο που έβλεπες ήταν χαμόγελα... χαμόγελα για αυτό που θα ακολουθούσε....


Μάνο, υποκλίνομαι! Αν και δεν έτρεξα (αν έτρεχα θα σας έσκιζα όλους ρε :P ) από τα γραφόμενά σου ήταν σαν να το έκανα κι εγώ.
Όντως, το παρεάκι είναι φανταστικό. Δεν υπάρχουν έχθρες, δεν υπάρχουν κακίες, η αλληλεγγύη είναι φανερή σε κάθε βόλτα, εκδρομή ή αγώνα! Δεν υπάρχει αντιπαλότητα, υπάρχει άμιλλα, υπάρχει διάθεση να βοηθηθεί ο "νέος" και ο "άσχετος", ο ΣΥ.ΜΟ.ΣΚΑ είναι το καλύτερο φροντιστήριο ρεεεεε!!!!! :D
Κι όλα αυτά επειδή κατά βάθος μας ενώνει κάτι παραπάνω από ένα απλό λογότυπο ενός Συλλόγου, μας ενώνει η αγάπη που έχουμε για αυτό που κάνουμε και όταν κάνεις κάτι με αγάπη το μόνο σίγουρο είναι πως θα το κάνεις καλά!
Όσο για το "Υ.Γ. 1ο" έχω λιώσει στο γέλιο λέμε!!! :lol :lol :lol :lol

Και επειδή δεν το έχουμε πει ακόμα νομίζω, ένα μεγάλο RESPECT πάει και στα φιλαράκια από τη Μήλο που έκαναν τόση ταξίδι (και στην επιστροφή διπλάσιο αφού έχασαν το καράβι) για να συμμετάσχουν. Χάρηκα που σας γνώρισα και ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα!! Και μην νομίζετε πως θα ξεφύγετε, θα κάνουμε εισβολή στο πανέμορφο νησί σας!!! ;)
Today is Life, Tomorrow Never Comes
<<

yns

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
Γιάννης

Μοτοσυκλέτα:
Honda - CRF1100L
Honda - Dominator 650
Royal Enfield - Himalayan

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 2408

Εγγραφή:
23/04/11, 00:40

Δημοσίευση 23/05/12, 00:34

#134

2ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΡΗΤΗΣ

manos13 έγραψε:δυο λεπτα σας αφησα και αρχισατε παλι....... ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ .....αντε δειτε κανενα βιντεο να χαλαρώσετε λιγο.... :hot: :hot: :hot:


Χαχαχαχα!!!! Τι μονολογάς ρε στο 08:54; ^_^ ^_^ ^_^ ^_^
Today is Life, Tomorrow Never Comes
<<

manos13

Άβαταρ μέλους

Όνομα:
manos

Τοποθεσία: Ηράκλειο

Δημοσιεύσεις: 1251

Εγγραφή:
30/10/11, 14:21

Δημοσίευση 23/05/12, 08:25

#135

2ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΡΗΤΗΣ

yns έγραψε:
manos13 έγραψε:δυο λεπτα σας αφησα και αρχισατε παλι....... ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ .....αντε δειτε κανενα βιντεο να χαλαρώσετε λιγο.... :hot: :hot: :hot:


Χαχαχαχα!!!! Τι μονολογάς ρε στο 08:54; ^_^ ^_^ ^_^ ^_^



με κολησες απ τον Gυρο τση κρητηS...... ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^
ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Δραστηριότητες του Συλλόγου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δημ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 33 επισκέπτες

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software. Παραμετροποίηση για τον ΣΥ.ΜΟ.ΣΚΑ: Γιάννης Παρασύρης.
Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com